Taka jakość i ceny tylko u nas, tkaniny na poduszki, serwety. Sprzedaż hurtowa. Korzystna propozycja na renowację mebli


Na polskim rynku działamy wiele lat, ciągle powiększamy naszą unikalną ofertę.

Korzystając z internetu do hurtowego handlu możemy dotrzeć do zorientowanych w tej branży klientów, z każdego, nawet najdalej położonego miasta.
Nasi klienci, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją starych mebli, tapicerzy, rzemieślnicy, osoby, które tworzą własne, fenomenalne koncepcje.


Dzięki naszym mistrzowskim tkaninom obiciowym można wybornie odnowić swoje meble, dodać im doskonałego charakteru.

Firma Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin, różne wzory i kolory. W naszej ofercie również: kanapy, wersalki.
Hurtownia dba o bogaty, szeroki wybór, zarówno kolorystyczny, cenowy i unikalne wzory.

Na pewno firma, która zajmuje się zawodowo tapicerką meblową szuka polecanego serwisu hurtowego najwyższej jakości, w przystępnej cenie tkanin, materiałów obiciowych, akcesorii meblowych.

Nasza hurtownia, to kapitalny wybór.

W naszej różnorodnej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich, jakościowo najlepszych mebli. Np. poszukiwane i tanie wersalki, kanapy, sofy.

Wszystkie nasze produkty, to najwyższa jakość wraz z przebogatą gamą kolorów i najrozmaitszych wzorów.
Tkaniny obiciowe w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, jednobarwne ale oryginalnie fakturowane – każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszym sklepie materiałów tapicerskich idealnie dobraną do swoich projektów tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Tuchola Pińczów Koluszki Chmielnik Sępopol Namysłów Mrągowo Koszalin Tolkmicko Trzciel Debrzno Oborniki Śląskie Wojnicz Międzyrzec Podlaski Jarosław

I każdego innego miasta…

Piżamka Frog. Dla niemowląt Stelaże. Body Miś Kapitan z długim rękawem. Dla dzieci Piżamka Bagger Body Traktor ze spodenkami

meble zabytkowe Działka ROD. Modele pojazdów wojskowych.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.