Okazyjnie cenowo kulki silionowe. Pewna hurtownia. Godna polecenia propozycja dla rzemiosła meblowego


Nasza firma prowadzi działalność już wiele lat, starając się wciąż urozmaicać naszą ofertę.

Korzystając z internetu do hurtowego handlu możemy pomóc zorientowanym w tej branży klientom, z każdego miasta.
Nasi kontrahenci, to głównie ludzie, którzy zajmują się renowacją starych mebli, tapicerzy, rzemieślnicy, ludzie którzy tworzą własne, perfekcyjne pomysły.


Tylko dzięki naszym rewelacyjnym tkaninom obiciowym można po mistrzowsku odnowić swoje stare meble, zaszczepić im wybornego charakteru.

Hurtownia Almitex, to niezwykle bogaty asortyment m. in. tkanin obiciowych, tapicerskich, w różnych wzorach i kolorach. W naszej szerokiej ofercie również: Kleje, maty, uchwyty meblowe.
Zawsze dbamy o bardzo bogaty, ciekawy wybór, kolorystyczny, jak również, cenowy i ciekawe wzory.

Z pewnością każdy fachowiec, który zajmuje się profesjonalnie tapicerką i obiciami mebli szuka niedrogiego sklepu hurtowego wysokiej jakości, w promocyjnej cenie tkanin, materiałów obiciowych, akcesorii meblowych.

Nasza hurtownia Almitex, Kępno, to świetny wybór.

W naszej bogatej ofercie również hurtowa sprzedaż tanich mebli. Np. wygodne i tanie materace i łóżka.

Jeżeli szukasz produktów najlepszej jakości, my takie mamy wraz z wymaganą gamą kolorów i najrozmaitszych wzorów.
W naszym sklepie do wyboru tkaniny obiciowe w kwiaty czy w fantazyjne kształty i powtarzalne desenie, jednokolorowe ale oryginalnie fakturowane – każdy z Państwa zawsze znajdzie w naszym sklepie materiałów tapicerskich najlepiej dopasowaną do swoich wymogów tkaninę!

Nasze produkty możemy wysłać do: Łaziska Górne Brzeszcze Leszno Czempiń Sieniawa Szczebrzeszyn Strzelin Brok Libiąż Recz Jastrzębie-Zdrój Czempiń Knyszyn Piechowice Wieleń

I każdego innego miasta…

Akcesoria tapicerskie meblowe. Body – Sukienka Opaska Na Głowę Wyprzedaż Letnia Śpioszki Smile czapeczka rękawiczki. Dla dzieci Klej do drewna, tapicerski, kontaktowy. Klej do drewna.

silniki do łodzi Magazyn. Korektory pod oczy.

OGŁOSZENIA PRASOWE(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.