Niezwykły prezent. Na 55 – szmaragdową rocznicę ślubu rodziców. Prześwietne życzenia


Ta koronna data, kolejna rocznica ślubu twojego kochanego brata, to niewątpliwie cudny czas.
Składamy na ogół życzenia przecudnego, idyllicznego, niekonfliktowego, przy sobie, ręka w rękę, długotrwałego, harmonijnego i w zgodzie pożycia.


Nieistotne przypuszczalnie, jak dawno temu wypowiedzieli sakramentalne TAK. Nie ma wątpliwości, każdy jubileusz, data ślubu ma duże znaczenie, rangę i powinna być bosko, mile obchodzona.
Masz dylemat, dumasz głęboko, jaki super prezent chcesz przy tej niecodziennej okazji ofiarować.

Mamy tu coś oryginalnego, prawdziwie niestereotypowego! Czegoś z takim smakiem, uwierz, nie trafisz w innej ofercie, gdzie oferuje się prezenty na rocznicę ślubu rodziców.
Oferujemy autorskie, perfekcyjne piosenki, napisane i skomponowane specjalnie na tę szczególną okazję, datę i rocznicę ślubu.

Jest kilka możliwości, można wybrać. Przed melodią, lub w trakcie, jubilaci usłyszą fajne, perfekcyjne, wybrane przez Ciebie życzenia. Przykładowe, jest ich wiele, są na naszej stronie: muzyka24h.pl
Mamy szeroki wybór super piosenek na każdą rocznicę ślubu rodziców, siostry, brata. Ale także na każdą inną okazję, np. osiemnastkę.

Dzieci, przy takiej okazji, mogą uroczo podziękować rodzicom, za ich wieloletni wysiłek, dobre wychowanie, opiekę.
To musi być genialna i mile zaskakująca dla nich niespodzianka, w dodatku cenna pamiątka.


Nietypowy prezent na 8 – brązową rocznicę ślubu siostry, na pewno powinien być gustownym świadectwem, że myślami jesteście z jubilatami, macie do nich ogromne pokłady czułości, często o nich myślicie. Spajacie się z nimi ogromnym szczęściem.

Możecie tutaj sami wymyśleć pomysłowe, własne życzenia na rocznicę ślubu. Poukładajcie sobie coś z tych poniżej zdań:

by Wam uprzyjemniał życie, niech w Waszym domu nie zabraknie nigdy miłości i zgody. Dziękuję Ci za te … lat małżeństwa! jak korzeń z drzewem, z którego gałąź Waszej miłości wyrasta. dać może: szczęście, pogodę, radości, Z okazji rocznicy ślubu składam Wam moc życzeń: uśmiechu, zdrowia, radości, mnóstwa prezentów i gości, – Przed nami dużo dwudziestek – No nie?życzę myśli w marzenia zaklętej i skrzydła aniołów co żyją w niebie. Nic Wam nie potrzeba, poza własną bliskością, Gra muzyka, wszystko w normie, abyście z pięknego Więc teraz wszyscy razem życzenia Wam składamy, By się nie poddać, miłości potrzeba było do tego. Być z Tobą do końca świata, taki jest plan

Pomysł na Okazja prezent. :
Diablo 2 Gold (Digital). vidaXL Zestaw zawieszenia tła 300 cm szeroki bez płótna. Sigma 10-20mm f/3.5 EX DC HSM Nikon. Celestron SkyMaster 25×70. Anno 1800 (Gra PC)Gry PC. Bibuła Krepina Włoska 180G 564 Zielona Morska. Sid Meiers Civilization V 5 (Digital). Długopis Swarovski Vintage Rose. JBL Reflect Flow. Crayola Farby Do Malowania Palcami 4 Kol 3239. Interdruk Przepiśnik Folk Kołobrulion A5 Zeszyt Na Przepisy. Smartfon Panasonic KX-TG2511PDM Mettalic. Carioca Kredki 3W1 Baby Jumbo. Maped Farby Do Malowania Palcami Walizka. St. Majewski Papier Kancelaryjny A3 Linia 500 Arkuszy.(+) DODAJ OFERTĘ

Reklama. Promocje.